Algemene Directie Instellingen en Bevolking

Wie zijn we?

Algemene directie



Secretariaat
Sahara Aksil
E-mail: sahara.aksil@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 23 15
Fax : 02 518 28 15

Communicatie
Peter Grouwels (dienstchef)
E-mail: Peter.Grouwels@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 23 48
Fax : 02 518 28 48

Koen Schuyten
E-mail: Koen.Schuyten@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 24
Fax : 02 518 25 24

Muriel Maho
E-mail: Muriel.Maho@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 12
Fax : 02 518 26 12

Elektronische Identiteitskaarten

Directie
Bart Vrancken (Attaché, NL)
E-mail : Bart.Vrancken@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 38
Secretariaat
Ghislain Maillard (Bestuurschef, FR)
E-mail: Ghislain.Maillard@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 22 49
ICT
Daniel Wetshi (Attaché, FR)
E-mail: Daniel.Wetshi@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 48

Helpdesk Belpic ( Belgian Personal Identity Card )
E-mail: Helpdesk.Belpic@rrn.fgov.be
Tel: 02 518 21 16

top

Verkiezingen

Internet: http://www.ibz.rrn.fgov.be/

Directie
Etienne Van Verdegem (Diensthoofd)
E-mail: Etienne.vanverdegem@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 22 12
Fax : 02 518 27 12

Régis Trannoy
E-mail: regis.trannoy@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 58
Fax : 02 518 25 58
top

Rijksregister

Directie
Mevr. Christiane Rouma (Adviseur-generaal, FR)
E-mail: Christiane.Rouma@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 31
René Frère (Adviseur, FR)
Tel : 02 518 21 41
Internet: http://www.ibz.rrn.fgov.be
Secretariaat
Mevr. Annick Geeraets (Administratief assistente, FR)
E-mail: Annick.Geeraets@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 31
Fax : 02 518 26 31

Mme Marina De Vos
E-mail : Marina.DeVos@rrn.fgov.be
Tél : 02 518 21 81
Fax : 02 518 21 19
Directie Netwerk en Exploitatie
Fax : 02 518 26 90
Jean Cuvelier (Attaché, FR) - Tel : 02 518 21 90
E-mail: Jean.Cuvelier@rrn.fgov.be

Eric Roelandt (Attaché, FR) - Tel : 02 518 22 06
E-mail:
eric.roelandt@rrn.fgov.be

Gino Braet (Attaché, NL) - Tel : 02 518 21 15
E-mail: Gino.Braet@rrn.fgov.be

Geert Boeraeve (Attaché, NL) - Tel : 02 518 21 59
E-mail: Geert.Boeraeve@rrn.fgov.be

Théodoros Chatzivassiliadis (Attaché, FR) - Tel : 02 518 22 25
E-mail: Theodoros.Chatzivassiliadis@rrn.fgov.be
Helpdesk Belpic/Netwerk
Tel: 02 518 21 16
Fax: 02 518 26 16
DOCSTOP
Tel.: 00800 2123 2123 (gratis) of
02 518 21 23
Applicaties
Marc Ruymen (dienstchef)
Tel: 02 518 22 65
Fax: 02 518 27 65

Ludo Vanderspikken
Tel: 02 518 22 62
Fax: 02 518 27 62

top

Externe Relaties

Directie
Stefan Van De Venster (Attaché, NL)
E-mail: Stefan.VanDeVenster@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 74
Zoë Borakis (Attaché, FR)
E-mail: zoe.borakis@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 98
top

Gewestelijke Diensten

Antwerpen
Tom Bols (Adviseur, NL)
E-mail: Tom.Bols@rrn.fgov.be
Adres : AMCA-gebouw, 6e verdieping, Italiëlei 4 bus 17 - 2000 Antwerpen

Grotere kaart weergeven
Telefoon: 03 204 03 10
Fax : 02 518 29 11
E-mail : RR.Antwerpen@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Parking : Italiëlei
Openbaar vervoer : Station Antwerpen-Centraal of bushalte Rooseveltplaats
Henegouwen
Bernard Capron (Attaché, FR)
E-mail: Bernard.Capron@rrn.fgov.be
Adres : 13, Rue Verte - 7000 Mons

Grotere kaart weergeven
Tel : 065 40 05 70
Fax : 065 40 05 89
E-mail : RN.Hainaut@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Parking : 13, Rue Verte
Openbaar vervoer : Station Mons

Limburg
Mevr. Marielle Peeters (Attaché, NL)
E-mail: Marielle.Peeters@rrn.fgov.be
Adres : F.A.C. Gouverneur Verwilghen, Blok A 6e verdiep - Voorstraat 43 - 3500 Hasselt

Grotere kaart weergeven
Tel : 011 29 44 20
Fax : 011 29 44 39
E-mail : RR.Limburg@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Luik
Mevr. Sophie Boulanger (Adviseur, FR)
E-mail: Sophie.Boulanger@rrn.fgov.be
Adres : 12, Rue Plumier - 4000 Liège

Grotere kaart weergeven
Tel : 04 229 24 10
Fax : 04 229 24 29
E-mail : RN.Liege@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Parking : 12, Rue Plumier
Openbaar vervoer : Station Liège-Guillemins

Luxemburg
Jean-Luc Picard (Assistant administratif, FR)
E-mail: jean-luc.picard@rrn.fgov.be
Adres : Place des Fusillés - 6700 Arlon

Grotere kaart weergeven
Tel : 063 22 04 96
Fax : 063 22 44 51
E-mail : RN.Luxembourg@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Parking : Place des Fusillés
Openbaar vervoer : Station Arlon
Namen
Mevr. Fabienne Vause (Attaché, FR)
E-mail: Fabienne.Vause@rrn.fgov.be
Adres : Rue Pépin 31 - 5180 Namur

Grotere kaart weergeven
Tel : 081 22 89 89
Fax : 081 22 77 36
E-mail : RN.Namur@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Openbaar vervoer : Station Namur

Oost-Vlaanderen
Mevr. Kristien De Smedt (Attaché, NL)
E-mail: Kristien.DeSmedt@rrn.fgov.be
Adres : Savaanstraat 11/001 - 9000 Gent

Grotere kaart weergeven
Tel : 09 265 91 20
Fax : 09 265 91 39
E-mail : RR.Oost-Vlaanderen@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Openbaar vervoer : Station Gent-Sint-Pieters
Vlaams-Brabant
Mevr. Barbara Vermeyen (Attaché, NL)
E-mail: Barbara.Vermeyen@rrn.fgov.be
Adres : Deelgemeentehuis Kessel-Lo
Heuvelhof 1
3010 Leuven

Grotere kaart weergeven
Tel : 016 25 56 86
Fax : 016 25 65 61
E-mail : rr.vlaams-brabant@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30

Brussel-Hoofdstad
René Wauters (Dienstchef)
Tel: 02 518 21 95
Waals-Brabant
Thibault Demaeseneer
Tel: 02 518 21 92

Adres : Park Atrium - Koloniënstraat 11- 1000 Brussel

Grotere kaart weergeven
Tel : 02 518 21 95
Fax : 02 518 21 86
E-mail : callcenter.rrn@rrn.fgov.be
Internet: http://www.ibz.rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Parking : Koloniënstraat 11
Openbaar vervoer : Station Brussel-Centraal | Tram 92, 93, 94 | Metro Brussel-Centraal of Park
West-Vlaanderen
Geert Nollet (Bestuurschef, NL)
E-mail: Geert.Nollet@rrn.fgov.be
Adres : Koning Albert I-laan 1/5 bus 7 - 8200 Brugge (Sint-Michiels)

Grotere kaart weergeven
Tel : 050 40 65 10
Fax : 050 40 65 29
E-mail : RR.West-Vlaanderen@rrn.fgov.be
Gegarandeerde loketuren : 9u30 - 12u00 ; 14u00 - 16u00
Toegankelijkheid van de dienst: 8u30 - 16u30
Openbaar vervoer : Station Brugge

top

Bevolkingsregister en Identiteitskaarten

Reglementering betreffende

Ligging

Etienne Van Verdegem (Adviseur, NL)
E-mail: Etienne.VanVerdegem@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 22 12
Mevr. Chris Verbeiren (Attaché, NL)
E-mail: Chris.Verbeiren@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 27
Christophe Verschoore (Attaché, FR)
E-mail: Christophe.Verschoore@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 46
Jean-Marie Villers (Administratief medewerker, Webmaster, FR)
E-mail: Jean-Marie.Villers@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 21 47
top

Comité van Gebruikers van het Rijksregister van natuurlijke Personen

Christiane Rouma (Operatineel directeur, FR)
Tel : 02 518 20 31
E-mail: christiane.rouma@rrn.fgov.be
top

Protocol

Yassin Chourouhou (Adviseur en protocolchef)
E-mail: Yassin.Chourouhou@ibz.fgov.be
Tel : 02 518 22 38
Fax : 02 518 23 09
Mevr. Lisette Noynaert (Administratief medewerker, NL)
E-mail: Lisette.Noynaert@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 38
Mevr. Marcelle Mandelbaum (Bestuurschef, FR)
E-mail: Marcelle.Mandelbaum@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 42
Algemeen telefoon- en faxnummer
Tel.: 02 518 20 37
Fax: 02 518 25 37
top

Commissie voor de toegang tot en het hergebruik van bestuursdocumenten

Voorzitter: Jo Baert (Staatsraad, NL)
Secretariaat
Frankie Schram (Attaché, NL)
E-mail: Frankie.Schram@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 73
top

Federale Beroepscommissie voor de Toegang tot Milieu-informatie

Voorzitter: Jo BAERT (Staatsraad)
Secretariaat
Frankie Schram (Attaché, NL)
E-mail: Frankie.Schram@rrn.fgov.be
Tel : 02 518 20 73

Copyright © 2005-2006 Belgische federale Overheidsdiensten | Disclaimer